Нощна обиколка на Малта с двуетажен автобус ► Malta by Night Tour
Malta Sightseeing

Възрастни 23 €
Деца € 15
Запазване в списъка с желания

Добавянето на елемент в списъка с желания изисква акаунт

3699
  • Защо да резервирате при нас ?
  • Гарантирана най-добра цена
  • Подбрани екскурзии и дейности

СПЕСТЕТЕ ВРЕМЕТО СИ
И РЕЗЕРВИРАЙТЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО
ЛЕСНО И ОНЛАЙН


Мобилните билети се приемат за всички екскурзии

ФЛАГЕРИ
  • 4 часа
  • понеделник, сряда и петък
  • Цена за деца (5-15 години) под 5 години БЕЗПЛАТНО
  • Безплатен транспорт
  • Мобилни билети
  • Незабавно потвърждение
  • Аудио коментар

Вижте основните забележителности в Малта през нощта. Обиколката включва спирка (свободно време) в Mdina – старата столица на остров Малта.

Когато падне мрак, известните забележителности на Малта се осветяват и със сигурност ще видите някои от впечатляващите гледки на острова. Екскурзията включва 60-минутна спирка (свободно време) в Мдина - старата столица на Малта. Можете да се насладите на тихите тесни улички на град Мдина през нощта, когато е по-малко претъпкан и летните горещини са ниски. Във всички автобуси се предлага аудиокоментар.

Описание на обиколката

  • Bugibba (преминаване)
  • Paceville (преминаване)
  • St. Julian’s (преминаване)
  • Sliema (преминаване)
  • Valletta Malta’s Capital City (Mediterranean Conference Centre, Fort St. Elmo)(преминаване)
  • Auberge de Castille (преминаване)
  • The Aqueducts (преминаване)
  • Рабат Mdina (свободно време) – Мдина е старата столица на Малта и произходът й може да се проследи до 1500 г. пр.н.е. Известен още като Тихия град, Мдина е един от най-добрите примери в Европа за древен град, ограден с крепостни стени, необикновен в своята комбинация от средновековна и барокова архитектура.
  • Моста(място за снимки) – третия по големина неопорен църковен купол в Европа. Куполът на Моста /Ротондата/ става популярен след като хвърлена бомба не избухна и така са спасени животите на около 300 души през Втората световна война.    

Нашите съвети

За тези, които са резервирали с транспорт, включихме карта на Google места и снимки на всяко място за отпътуване на включения в цената транспорт. Можете просто да щракнете върху тях и да следвате посоката до мястото, което сте резервирали.

Тази нощна автобусна екскурзия се предлага 3 пъти седмично само през летния сезон.

Препоръчват се ранни резервации.

Резервации се приемат до 15:00 ч. на същия ден или до изчерпване на местата!

Насладете се на Малта 🙂

Часове на отпътуване

  • Cirkewwa & Mellieha в 18:30ч
  • Golden Bay & Xemxija в 18:40ч
  • St. Paul’s Bay в 18:50ч
  • Bugibba в 18:55ч
  • Qawra в 19:00ч
  • St. Julian’s в 19:30ч
  • Sliema в 20:00ч
  • Valletta в 20:15ч

Цената включва

  • Билет за автобусна обиколка
  • Слушалки/аудио коментар
  • Безплатен транспорт близо до вашия хотел

Цената не включва

  • Входни билети за музеи и др.
Места на заминаване и връщане
Можете да кликнете върху мястото на заминаване и да следвате указанията.

Карта на екскурзията

Подобни екскурзии

грешка: Съдържанието е защитено !!
bg_BGБългарски